درباره وبسایت ASP.NET Club:


وبسایت حاضر، توسط ASP.Net Core 6 و به زبان #C و با استفاده از مدل MVC طراحی گردیده است و از صفحات Razor در طراحی آن استفاده گردیده است. تفاوت صفحات Razor با صفحات Blazor (که تکنولوژی مدرن تری است) در این است که در صفحات Razor پردازش بارگذاری صفحه در سمت سرور و توسط کامپیوتر سرور انجام می گیرد، اما در صفحات Blazor پردازش در سمت کلاینت (مشتری) و توسط browser انجام می گیرد. صفحات Blazor برای وبسایت های بسیار پر بازدید مفیدتر است که از کاهش سرعت بارگذاری وبسایت هنگامی که تعداد کاربران زیاد است، می کاهد.

این وبسایت مخزنی برای ارائه پروژه های یادگیری ماشین به زبان محبوب و مدرن سی شارپ است که توسط فریمورک ML.NET مدل ها آموزش داده شده و در پروژه های وب ASP.NET مورد استفاده قرار می گیرند.

طراح این وبسایت مهندس ابوالفضل محمدی جو است که مدرس زبان های برنامه نویسی، طراحی وب و مطالب مرتبط با هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و بینایی کامپیوتر می باشد. برای مشاهده سوابق حرفه ای مهندس محمدی جو، می توانید به وبسایت شخصی ایشان مراجعه نمائید.

در صورتیکه هر گونه سفارش در زمینه انجام پروژه های برنامه نویسی و طراحی وب و یادگیری ماشین به زبان سی شارپ یا پایتون یا ... داشتید یا نیاز به تدریس برنامه نویسی یا برگزاری کارگاه آموزشی برنامه نویسی داشتید، می توانید از طریق صفحه تماس با ما در منوی سایت، درخواست خود را ارسال نمائید. همچنین می توانید مستقیما به شماره موبایل 09124908372، از طریق واتساپ یا تلگرام پیام دهید.